parallax background

СТУДІЯ ШТОР "МУАР"

ШТОРИ В ОФІС


Візитною карткою будь-якої компанії є офісне приміщення. Оформлення офісу може розповісти багато про що і створити перше враження про його керівництво. Дорогий дизайн, зручні меблі, оригінальне оформлення вікон допоможе створити неповторний затишок та гарантувати успішність будь-якої компанії. Не варто упускати в інтер'єрі всі можливі дрібні дизайнерські вироби, вони здатні підкреслити індивідуальність Вашої компанії.


 

ШТОРИ ДЛЯ ОФІСУ

Найдоступніший і простий варіант сховатися на роботі від сонця - це, звичайно ж, жалюзі. Вони були створені для офісних приміщень, але з роками їх удосконалили і зробили більш оригінальними. Зараз жалюзі можуть бути виконані з тканини, металу, дерева, що дозволяє задекорувати вікна в залежності від обраного стилю.

Давно доведено, що людина в хороших умовах праці працює набагато швидше та ефективніше, що й роботодавцю потрібно. Особливо, якщо в офісі лише творчі особистості, вони не можуть жити без креативу та позитиву, отже, й інтер'єр має відповідати. Можливо, у Вашому офісі всі зосереджені тільки на високих технологіях, тоді необхідно оформити приміщення в стилі «хай-тек» зі шторами кольору металік або будь-якого. іншого холодного відтінку.

Штори в офісному приміщенні не повинні виділятися або виглядати як окрема деталь. Вони повинні злитися воєдино з усім малюнком інтер'єру в цілому і підкреслювати стиль Вашого приміщення. Для цього стіни фарбують на тон вище або нижче щодо кольору штор. А матеріал для штор бажано вибрати без візерунка та строкатих малюнків.

 

ЯК ПІДІБРАТИ ШТОРИ ДЛЯ ОФІСУ?

Іноді для спрощення процедури оформлення офісу замовник приймає рішення виконати його в спокійних пастельних тонах, щоб було просто і затишно. Але такий варіант може негативно позначитися на співробітниках, які будуть замкнені в ці стіни надовго та їхня продуктивність праці значно знизиться.

При виборі штор важливим буде вибір тканини та її текстура. Дизайнери не рекомендують в офісному приміщенні оформляти віконні прорізи занадто прозорою або щільною тканиною. Штори пліссе – один із найоптимальніших варіантів декорування вікон такого роду приміщень. Вони допоможуть створити затишок біля Вашого робочого місця, не виглядатимуть надто громіздко та помітно.

Найпопулярніші в сучасних офісах - штори з фірмовим логотипом компанії або їх елементами, повторюючи навіть їхню кольорову гаму. Втілити таку ідею в життя Вам допоможуть рулонні штори, які виглядатимуть стримано та оригінально.

 

КАБІНЕТ І ЗАЛ ДЛЯ ПЕРЕГОВОРІВ

У кабінеті директора все має виглядати стильно, дорого і не відволікати від робочого процесу. Ідеальним варіантом буде у цьому випадку класичний стиль. Дерев'яні меблі, паркетна дошка на підлозі, багато освітлення та класичні штори з глибокими складами або з ламбрекенами, але, головне, не перестаратися з їх кількістю.

Залу для переговорів слід приділити особливу увагу. Як правило, інтер'єр такого приміщення витриманий у діловому, строгому стилі. А ось правильно підібрані штори додадуть солідності у Ваш інтер'єр. У приміщення, де проводять презентації, найчастіше використовують рулонні штори щільні за фактурою. Фіранка закріплена на спеціальному валику, що рухається. Існують рулонні штори навіть із затемняючим ефектом, що значно полегшить проведення презентації у сонячний день. Тому, які штори Ви не обрали, вони обов'язково повинні вписуватися в інтер'єр, бути компактними.

Варто пам'ятати, замовляючи штори в офіс, що вони повинні бути практичні у використанні, а також легкодоступні до відкривання та закривання будь-якої частини фіранки. Якщо Ви маєте офіс з високими полотками, доречно встановити систему управління шторами. Адже на роботі шторами ми користуємося частіше, ніж удома.


Вибір тканини та пошиття штор краще довірити досвідченому дизайнеру з багаторічним досвідом роботи. Багато компаній, що поважають себе, приділяють декоруванню вікон особливу увагу, а натомість отримують високий статус свого підприємства, теплу, дружню атмосферу, а найголовніше - атмосферу, що сприяє роботі компанією


НАШІ РОБОТИ

МОДЕЛІ ШТОР ДЛЯ ОФИСУ

РУЛОННІ ШТОРИ

РИМСЬКІ ШТОРИ

АВСТРИЙСЬКІ ШТОРИ

ФРАНЦУЗСЬКІ ШТОРИ

ШТОРИ НА ЛЮВЕРСАХ

ЛАМБРЕКЕНИ

ЩО МИ РОБИМО

СТУДІЯ ШТОР "МУАР"

Ми робимо щасливими господарів приміщень, оформляючи їх текстилем найвищої якості з Європи та США вже понад 9 років

 


9 років

виконалося нашій студії

19257+

дизайнів тканини

1897+

проектів завершено

97%

задоволених клієнтів