Кожній господині дуже хочеться, щоб її просторий будинок виглядав не лише затишним, але сучасним та стильним. Але як задекорувати таку велику кількість вікон? Як не помилитися з вибором штор та передбачити усі деталі? Пропонуємо Вам основні поради щодо вибору штор у кожній кімнаті.

Вітальня

Інтер’єр вітальні в сучасному будинку, як правило, не рясніє декором. Ця зона завжди наповнена функціональними меблями, текстилем, саме вони створюють домашній комфорт та затишок. Найчастіше для декору вітальні використовують такі елементи декору, як: текстиль, освітлювальні прилади, килими, м’які меблі. Якщо інтер’єр Вашої вітальні виконаний у нейтральних тонах, необхідно урізноманітнити цю кімнату шторами з геометричним або абстрактним принтом. Контрастно ще виглядатимуть прямі штори двох кольорів, що не зливаються і поєднуються між собою. Останнім часом стало модним продовжувати обробку стін без вікна за допомогою текстилю того ж кольору, що і в зоні з вікнами. Ця безперервність текстилю створює оригінальний ефект у Вашому інтер’єрі. Але для цього варіанта буде потрібна велика кількість полотна.

Спальна кімната

Спальня – це те місце, де неможливо обійтися без штор, адже вони не лише наповнюють кімнату затишком, а й захищають від сонця. Тому при виборі штор у спальню необхідно враховувати їхню функціональність та практичність для найбільш тривалого використання. Щільність тканини для штор необхідно вибирати відповідно до розташування кімнати (південна або північна сторона), а також потрібно враховувати актуальність обіднього сну в цій сім’ї. Спальна кімната – це місце для комфортного відпочинку та здорового сну, тому частіше декорується у світлих тонах. Урізноманітнити інтер’єр у такій кімнаті допоможе текстиль більш контрастного кольору. Затишку та тепла додадуть до Вашої спальні невеликі подушки, оформлені з такого ж матеріалу, що і штори. Якщо Ви віддаєте перевагу яскравим меблям, доречно буде драпірування вікна виконати в більш спокійних і пастельних тонах.

Дитяча кімната

З найбільшим трепетом інтер’єр створюється у дитячій кімнаті. При виборі матеріалу, важливо враховувати його практичність та екологічність. Батькам необхідно продумати все до дрібниць, включаючи меблі, текстиль, елементи, що декорують. Оформлення вікна – завдання непросте. З одного боку все має бути безпечним, функціональним і вписуватися в задуманий інтер’єр, але з іншого – це все має сподобатися маленькому господареві цієї кімнати. Тому створюючи інтер’єр у дитячій, наповніть його улюбленими образами Вашого малюка, використовуючи штори з принтом, освітлювальні прилади та різноманітний декор. Але їх кількість має бути помірною, тому що дитину не повинно нічого дратувати та відволікати.

При виборі текстилю для дитячої спальні зверніть увагу на натуральні види тканин. Але пам’ятайте, що прати штори в дитячій рекомендують частіше і натуральні штори складніші у догляді. Тому термін експлуатації їх зменшиться. Але враховуючи мінливість дітей, не факт, що через рік чи два Вашій дитині буде цікавий герой з улюбленого мультика, зображений на шторах. Майте на увазі, що текстиль у кімнаті Вашої дитини періодично доведеться оновлювати.
Вибираючи штори в дитячу, спирайтеся не на загальний стиль Вашого будинку чи квартири, а на інтереси та переваги Вашої дитини. У спальні доньки добре виглядатиме вікно, декороване рюшами, мереживами, різними воланами. Такі елементи розкоші та легкості слід внести і в інтер’єр кімнати.
У спальні хлопчика все більш консервативне, урізноманітнити кімнату можна за рахунок яскравих штор із малюнком. Маленький господар точно підкаже Вам, що саме має бути зображено на фіранках та покривалі. Але якщо в кімнаті вже й так достатньо яскравості та елементів, що декорують, то штори необхідно вибрати в нейтральних відтінках.

Їдальня

Останнім часом у зоні приготування їжі практичні не використовують декорування вікон текстилем, а ось у сучасній їдальні варіантів декорування маса. Все залежить від розміру Вашої кімнати та кількості вікон у ній. Як правило, використовують для декорування текстиль з напівпрозорої вуалі з шторами, що її доповнюють, більш щільної тканини. Також можна досягти ефекту нескінченності приміщення, якщо завісити напівпрозорою вуаллю не лише вікна, а й усі стіни приміщення. Такий гарний ефект дозволить Вашій їдальні виглядати розкішно та неповторно.


Якщо Вам таки складно визначитися з вибором текстилю для Вашого будинку, зверніться до салону штор «Муар». Викликавши досвідченого дизайнера додому, Ви не тільки вирішите багато питань, але й наповните його сучасним текстилем зі смаком.


Если Вам все-таки сложно определиться с выбором текстиля для Вашего дома, обратитесь в салон штор «Муар». Вызвав опытного дизайнера на дом, Вы не только решите массу вопросов, но и наполните его современным текстилем со вкусом.